Specjalista ds walidacji

Data: 1 maj 2024

Lokalizacja: PL-Ksawerów, Poland - All, PL

Firma: Bausch Health

EMO-FARM Sp. z o.o.

Firma farmaceutyczna EMO-FARM Sp. z o.o. należąca do grupy Bausch Health poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. walidacji

Miejsce pracy: Ksawerów, region: łódzkie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zadania i obowiązki:

  • zapewnienie optymalnego i zgodnego z prawem podejścia do walidacji w zakładzie,
  • przygotowywanie i ocena dokumentacji walidacyjnej/kwalifikacyjnej urządzeń produkcyjnych i laboratoryjnych, pomieszczeń, instalacji pomocniczych oraz systemów skomputeryzowanych,
  • przeprowadzanie kwalifikacji oraz nadzór nad kwalifikacjami, gdy są realizowane przez firmy zewnętrzne,
  • udział w okresowych przeglądach statusów kwalifikacji,
  • udział w opracowywaniu analiz ryzyka, dokumentacji odchyleń i kontroli zmian,
  • udział w procesie zakupu urządzeń,
  • wsparcie procesów związanych z nadzorem nad urządzeniami kontrolno- pomiarowymi,
  • opracowywanie i nadzór nad harmonogramami walidacji/kwalifikacji/kontroli metrologicznych,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz dokumentacji Sekcji Metrologii i Walidacji.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata pracy w obszarze kwalifikacji/walidacji w firmie farmaceutycznej,
  • znajomość wymagań GMP i zagadnień związanych z kwalifikacją urządzeń, pomieszczeń, instalacji pomocniczych oraz systemów,
  • umiejętność identyfikacji, oceny i zarządzania ryzkiem w procesach walidacji,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia oraz

rozwiązywania problemów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.

Mile widziane:

  • znajomość zasad prowadzenia procesów produkcyjnych w firmie farmaceutycznej,
  • znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • znajomość wymagań prawnych w zakresie metrologii.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia i profesjonalne wsparcie merytoryczne,
  • hybrydowy model pracy,
  • wysoką kulturę organizacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018.1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”